Četvrtak, 15.10.2026 10:05

NEMAČKA

Kraj političke blokade, Leven premijer

18.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Švedski parlament izabrao dosadašnjeg premijera Stefana Levena da vodi manjinsku vladu levog centra, čime je okončana četvoromesečna politička blokada. U novoj manjinskoj vladi levog centra biće socijaldemokrate i Zeleni.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista