Sreda, 14.10.2026 08:19

NEMAČKA

Beograd spreman za doček Putina, Dačić spremio pesme VIDEO

15.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Privode se kraju pripreme za 15. susret predsednika Rusije Vladimira Putina i srpskog predsednika Aleksandra Vučića. Oduševljene zbog njegovog dolaska ne krije ni šef diplomatije Ivica Dačić koji je ranije obećao da će pevati čuvenu Kaljinku.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista