Sreda, 14.10.2026 09:38

NEMAČKA

"Poziv Specijalnog suda i za Veseljija, Tači da se spremi"

13.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Poziv Specijalnog suda za ratne zločine OVK upućen je i aktuelnom predsedniku kosovske skupštine i lideru DPK Kadriju Veseljiju, objavila je "Gazeta Blic". On kaže da je poziv Veseljiju stigao u Prištinu, ali da ne zna da li ga je Veselji već primio.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista