Sreda, 14.10.2026 08:33

NEMAČKA

Sudar tri vozila na auto-putu – sat kolapsa FOTO

08.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Tri osobe lakše su povređene u sudaru tri vozila na auto-putu Beograd-Niš, kod Mokroluškog brda, rečeno je Tanjugu u MUP-u. Precizirano je da je saobraćaj normalizovan oko 19.30.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista