Sreda, 14.10.2026 07:31

NEMAČKA

"Oko 1.000 ljudi je pogođeno"

05.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Lični podaci i dokumenti oko 1.000 nemačkih političara i istaknutih ličnosti, među kojima i nemačke kancelarke Angele Merkel, objavljeni su na internetu. Nemački stručnjaci pokušavaju da ustanove kako se došlo do tih podataka.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista