Četvrtak, 15.10.2026 07:58

NEMAČKA

"Besmislen zahtev da Srbija plati ratnu štetu Hrvatskoj"

04.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta kritikovao je nekadašnjeg hrvatskog ministra odbrane i zdravstva Andriju Hebranga. On je uputio kritike zbog zahteva da Srbija i Crna Gora plate Hrvatskoj 300 milijardi dolara na ime ratne štete, ocenivši takav zahtev kao besmislen.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista