Sreda, 14.10.2026 07:21

NEMAČKA

Umereno oblačno, mestimično sa kišom i snegom

02.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U Srbiji će sutra biti umereno i potpuno oblačno i vetrovito, mestimično sa kišom i snegom uz umeren i jak severozapadni vetar, saopštio je (RHMZ). Najniža temperatura kretaće se od minus pet do dva stepena, a najviša dnevna od dva do sedam stepeni Celzijusa.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista