Sreda, 14.10.2026 09:20

NEMAČKA

"Kome da prijavim Davorov nestanak?"

02.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Suzana Radanović, majka ubijenog mladića Davida Dragičevića, izjavila je da ne zna gde se nalazi njen bivši suprug Davor Dragičević. Dragičević je poslednji put viđen 30. decembra oko 23 časa, blizu džamije Ferhadije, kada je policija terala građane s Trga Krajine posle skupa "Pravda za Davida".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista