Sreda, 14.10.2026 09:24

NEMAČKA

"Laže taj iz NATO, lično sam bio, znam šta je dogovoreno"

30.12.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je navode iz KFOR da specijalne jedinice kosovske policije ROSU imaju pravo da ulaze na sever pokrajine. "Što se ROSU tiče, laže taj iz NATO što je rekao da je to moguće. Lično sam bio u NATO i znam šta smo dogovarali i dogovorili - samo dve tačke“, podvukao je on u izjavi novinarima.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista