Sreda, 14.10.2026 10:33

NEMAČKA

"Predsednik opštine Grocka naredio da mi zapale kuću"

26.12.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Novinar portala Žig info kome je zapaljena kuća Milan Jovanović optužio je predsednika opštine Grocka Dragoljuba Simonovića da je naredbodavac tog napada. On je u izdanju Blica za sredu, 26. decembar, naveo da ne poznaje nikoga od troje osumnjičenih i uhapšenih za čin paljenja kuće i, kako je naveo, "pokušaja ubistva".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista