Sreda, 14.10.2026 09:38

NEMAČKA

Vesić o Trifunoviću, protestu, vatrometu i budžetu

23.12.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Član Predsedništva SNS Goran Vesić izjavio je da je glumac Branislav Trifunović na sinoćnjem protestu dela opozicije izgovorio "masnu i tešku laž". Vesić je naveo da je Trifunović kazao da je za vatromet izdvojeno 850.000 evra i obrazložio da je u budžetu Grada Beograda za sledeću godinu za tu namenu opredeljeno 5,8 miliona dinara što je manje od 50.000 evra.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista