Sreda, 14.10.2026 22:31

NEMAČKA

"Uvek ćemo pamtiti posvećenost Buša bezbednosti Izraela"

02.12.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Premijer Izraela Benjamin Netanjahu odao je poštu nekadašnjem predsedniku SAD Džordžu Bušu (Starijem) koji je umro sinoć u 95. godini. Netanjahu je pohvalio njegove napore da se ojača izraelska bezbednost i pomoć Jevrejima iz bivšeg Sovjetskog Saveza da imigriraju u Izrael.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista