Četvrtak, 15.10.2026 01:58

NEMAČKA

Putin razmatra odgovor na mogući izlazak SAD iz sporazuma

20.11.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Vladimir Putin okupio je vodeće ruske vojne zvaničnike da razmotre kakav bi bio odgovor RUS na planirano američko povlačenje iz ključnog sporazuma o naoružanju. Predsednik SAD Donald Tramp rekao je prošlog meseca da planira da izađe iz Sporazuma o nuklearnim snagama srednjeg dometa (INF) iz 1987. godine zbog ruskog kršenja tog sporazuma. Rusija je demantovala da je kršila dogovor.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista