Četvrtak, 15.10.2026 03:49

NEMAČKA

Generalna skupština Interpola - pitanje prijema Kosova

19.11.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U Dubaiju je počela Generalna skupština Interpola, pitanje prijema Kosova je stavljeno na dnevni red. Kako prenose mediji, prištinska delegacija je provocirala naše predstavnike i prvi dan zasedanja protekao je na ivici skandala.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista