Četvrtak, 15.10.2026 05:02

NEMAČKA

Čečenija: Žena se raznela ispred policijskog punkta

18.11.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Jedna žena raznela se eksplozivom kod policijskog punkta u Groznom, glavnom gradu Čečenije, ali tom prilikom niko drugi nije ubijen, niti povređen. Žena je tokom prolaska kroz kontrolni policijski punkt aktivirala eksploviznu napravu rekao je novinarima vršilac dužnosti ministra unutrašnjih poslova za Čečensku Republiku, general policije Apti Alaudinov.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista