Četvrtak, 15.10.2026 04:45

NEMAČKA

Brnabićeva: Izmene Ustava u skupštini do kraja godine

17.11.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Premijerka Ana Brnabić najavila je da će Vlada Srbije do kraja godine podneti inicijativu Skupštini Srbije za izmene Ustava u oblasti pravosuđa. Brnabić je novinarima posle sastanka sa šefom Delegacije EU Semom Fabricijem i ambasadorima zemalja članica EU rekla da se na tome radilo duže od godinu dana i dodala da joj je drago što je stiglo pozitivno mišljenje od Venecijanske komisije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista