Četvrtak, 15.10.2026 05:24

NEMAČKA

Ponovo se oglasio ambasador Francuske

13.11.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ambasador Francuske u Srbiji Frederik Mondoloni kaže da proslavom stogodišnjice od završetka Prvog svetskog rata nije bilo namere da se uvredi srpski narod. On je zatražio da vlasti u Srbiji i njeni građani prihvate izvinjenje.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista