Četvrtak, 15.10.2026 07:24

NEMAČKA

Teška nesreća kod Lipljana: Povređeno šestoro

09.11.2018 12 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Šest osoba povređeno u saobraćajnoj nesreći koja se u četvrtak dogodila u blizini Lipljana i oni su hospitalizovani, rečeno iz kosovske policije. "Oko 15 sati dogodila se saobraćajna nezgoda u selu Alas kod Lipljana. Šesto osoba je tražilo lekarsku pomoć zbog zadobijenih povreda. Prema rečima lekara, povređeni su van životne opasnosti", rekao je portparol kosovske policije Agron Borovci.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista