Četvrtak, 15.10.2026 06:33

NEMAČKA

Haradinaj otkrio detalje: Vojska će imati tri puka

09.11.2018 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Premijer Kosova Ramuš Haradinaj objasnio da će "vojska Kosova izgledati kao vojska", da će imati tri puka i da će biti formirana za mesec dana. "Vojska Kosova će izgledati kao vojska. Biće kao i svaka druga vojska sveta. Naša vojska će imati tri puka; to jest, postojaće tri kopnena puka, odnosno pešadija", rekao je on na TV Kljan Kosova.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista