Četvrtak, 15.10.2026 05:45

NEMAČKA

Kurc morao na "raport" kod predsednika

03.11.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Austrijski kancelar Sebastijan Kurc pravdao je predsedniku Austrije Aleksanderu van der Belenu odluku Vlade da istupi iz Sporazuma UN o migraciji. On je to učinio nakon što je šef države upozorio da bi to moglo naneti štetu ugledu zemlje.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista