Četvrtak, 15.10.2026 06:33

NEMAČKA

Brnabić s premijerom Moldavije:Odnosi zemalja prijateljski

01.11.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Premijerka Ana Brnabić razgovarala je danas u Minsku sa premijerom Moldavije Pavelom Filipom o unapređenju odnosa dve zemlje. Na sastanku je potvrđeno da su odnosi Srbije i Moldavije prijateljski i da ima prostora za dodatno unapređenje, pre svega u domenu ekonomske saradnje.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista