Četvrtak, 15.10.2026 12:17

NEMAČKA

"Video sam Tačija i Pacolija, zbog mene skinuli zastavu"

31.10.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbio je da se saglasi sa sintagmom da je dijalog Beograda i Prištine "klinički mrtav". On je istakao da je neophodno da se razgovara, ali i da se mora znati o čemu, te ukazao da je u Istanbulu tražio da na svečanosti ne bude kosovska zastava, što je uslišeno od organizatora.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista