Četvrtak, 15.10.2026 13:52

NEMAČKA

"Vojska Srbije do kraja naredne godine 150 puta snažnija"

28.10.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da će građani 9, 10. i 11. novembra moći da vide više desetina puta moćniju vojsku Srbije u pogledu opreme i naoružanja. Vučić je na obeležavanju slave Srpske napredne stranke sveta Petka u Beogradu kazao da će Vojska do kraja naredne godine biti 150 puta snažnija.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista