Četvrtak, 15.10.2026 11:36

NEMAČKA

"Amerika će se povući iz nuklearnog sporazuma s Rusijom"

21.10.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će se SAD povući iz nuklearnog sporazuma koji su pre 30 godina, u sovjetsko vreme, potpisali Vašington i Moskva. Tramp je na mitingu u saveznoj državi Nevadi uoči parlamentarnih izbora zakazanih 6. novembra u SAD, rekao da je Rusija prekršila taj sporazum, ne navodeći druge detalje.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista