Četvrtak, 15.10.2026 12:32

NEMAČKA

Asad ide na Krim 2019. godine?

17.10.2018 12 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Sirijski predsednik Bašar el Asad planira da poseti Krim u aprilu 2019, kada bude Međunarodni ekonomski forum na Jalti, ako okolnosti to budu dozvoljavale. To je rekao član krimske delegacije i kopredsedavajući organizacionog komiteta YIEF Andrej Nazarov posle sastanka sa sirijskim predsednikom, prenela je agencija Tass.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista