Četvrtak, 15.10.2026 12:31

NEMAČKA

Vučić: Nikolić odlično radi, problem je nešto drugo...

16.10.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Odgovarajući na pitanja u vezi s (ne) prisustvom predstavnika Kancelarije za saradnju s Kinom, Vučić kaže da su ljudi iz Kancelarije bili sa njim u Kini. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Kancelarija za koordinaciju saradnje sa Ruskom Federacijom i NR Kinom koju vodi Tomislav Nikolić obavila važne poslove u vezi sa saradnjom sa najmnogoljudnijom zemljom sveta i da su njeni predstavnici i danas prisutni na samitu Kina plus 16 i rade svoj posao.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista