Sreda , 26.06.2019 08:02:17

Zamena

Ulazi baba u autobus, u autobusu naravno nema mesta ali tu pored babe sedi mladi zemunac.Baba: "Sine hoćeš da se zamenimo?"A zemunac na to: "Šta, pa ja da budem baba, a?!"

 

Ocena: 3.7 od 26 glasa

Kursna lista

26.06.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5673118.2749

CADCAD78.514378.9869

SEKSEK11.134111.2011

CHFCHF106.0120106.6500

GBPGBP131.1843131.9737

USDUSD103.5197104.1427

» Detaljnija kursna lista