Petak , 13.12.2019 04:47:23

Zamena

Ulazi baba u autobus, u autobusu naravno nema mesta ali tu pored babe sedi mladi zemunac.Baba: "Sine hoćeš da se zamenimo?"A zemunac na to: "Šta, pa ja da budem baba, a?!"

 

Ocena: 3.7 od 26 glasa

Kursna lista

12.12.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1785117.8837

CADCAD79.860080.3406

SEKSEK11.204611.2720

CHFCHF107.0318107.6760

GBPGBP138.9688139.8052

USDUSD105.1777105.8107

» Detaljnija kursna lista