Ponedeljak , 14.10.2019 05:50:17

Zamena

Ulazi baba u autobus, u autobusu naravno nema mesta ali tu pored babe sedi mladi zemunac.Baba: "Sine hoćeš da se zamenimo?"A zemunac na to: "Šta, pa ja da budem baba, a?!"

 

Ocena: 3.7 od 26 glasa

Kursna lista

11.10.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1805117.8857

CADCAD80.057780.5395

SEKSEK10.822110.8873

CHFCHF106.5664107.2078

GBPGBP132.4373133.2343

USDUSD106.3827107.0229

» Detaljnija kursna lista