Petak , 18.01.2019 01:24:46

Zamena

Ulazi baba u autobus, u autobusu naravno nema mesta ali tu pored babe sedi mladi zemunac.Baba: "Sine hoćeš da se zamenimo?"A zemunac na to: "Šta, pa ja da budem baba, a?!"

 

Ocena: 3.7 od 26 glasa

Kursna lista

17.01.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.9982118.7084

CADCAD78.051478.5212

SEKSEK11.502411.5716

CHFCHF104.4972105.1260

GBPGBP133.3313134.1337

USDUSD103.6072104.2308

» Detaljnija kursna lista