Nedelja , 18.08.2019 06:50:08

Zamena

Ulazi baba u autobus, u autobusu naravno nema mesta ali tu pored babe sedi mladi zemunac.Baba: "Sine hoćeš da se zamenimo?"A zemunac na to: "Šta, pa ja da budem baba, a?!"

 

Ocena: 3.7 od 26 glasa

Kursna lista

16.08.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.3878118.0942

CADCAD79.401979.8797

SEKSEK10.965111.0311

CHFCHF107.9825108.6323

GBPGBP127.9012128.6710

USDUSD105.7357106.3721

» Detaljnija kursna lista