Utorak , 26.03.2019 18:38:03

Zamena

Ulazi baba u autobus, u autobusu naravno nema mesta ali tu pored babe sedi mladi zemunac.Baba: "Sine hoćeš da se zamenimo?"A zemunac na to: "Šta, pa ja da budem baba, a?!"

 

Ocena: 3.7 od 26 glasa

Kursna lista

26.03.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6575118.3655

CADCAD77.620778.0879

SEKSEK11.245611.3132

CHFCHF104.7706105.4012

GBPGBP137.0660137.8908

USDUSD104.0296104.6556

» Detaljnija kursna lista