Utorak , 12.11.2019 11:31:30

Ošamućeni Mujo

Pao Mujo sa 7 sprata i razbije se samo tako. Ustaje on polako, narod se okupio oko njega. Nailazi Haso i pita ga: "Mujo?! Šta je bilo? Što se ovaj narod skupio?"Nemam pojma i ja sam tek stig`o!

 

Ocena: 3.7 od 15 glasa

Kursna lista

12.11.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1156117.8204

CADCAD80.177780.6603

SEKSEK10.945611.0114

CHFCHF106.6530107.2948

GBPGBP136.4984137.3198

USDUSD106.1310106.7698

» Detaljnija kursna lista