Sibota, 17.11.2018 04:40

Povezane vesti

Radnici poginuli na gradilištu "Beograda na vodi" FOTO

14.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Dva radnika poginula su jutros oko 09.30 na gradilištu "Beograd na vodi", potvrđeno j ... Detaljnije

Turisti ili dvostruki agenti, ko su Petrov i Boširov? FOTO

14.09.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Rusi označeni kao napadači na dvostrukog špijuna Sergeja Skripalja i njegovu ćerku ... Detaljnije

Putinov kritičar u teškom stanju, sumnja se da je otrovan

13.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ruski mediji tvrde da postoji mogućnost da je član grupe "Pusi rajot" Pjotr Verlizov ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

16.11.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.8486118.5578

CADCAD78.907779.3825

SEKSEK11.478011.5470

CHFCHF103.2401103.8615

GBPGBP133.0120133.8124

USDUSD103.8680104.4930

» Detaljnija kursna lista