Sibota, 23.02.2019 04:57

Povezane vesti

Radnici poginuli na gradilištu "Beograda na vodi" FOTO

14.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Dva radnika poginula su jutros oko 09.30 na gradilištu "Beograd na vodi", potvrđeno j ... Detaljnije

Turisti ili dvostruki agenti, ko su Petrov i Boširov? FOTO

14.09.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Rusi označeni kao napadači na dvostrukog špijuna Sergeja Skripalja i njegovu ćerku ... Detaljnije

Putinov kritičar u teškom stanju, sumnja se da je otrovan

13.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ruski mediji tvrde da postoji mogućnost da je član grupe "Pusi rajot" Pjotr Verlizov ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.02.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.7971118.5061

CADCAD78.510578.9829

SEKSEK11.088611.1554

CHFCHF103.7495104.3739

GBPGBP135.3679136.1825

USDUSD103.9050104.5304

» Detaljnija kursna lista