Ponedeljak, 22.07.2019 20:39

Povezane vesti

Radnici poginuli na gradilištu "Beograda na vodi" FOTO

14.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Dva radnika poginula su jutros oko 09.30 na gradilištu "Beograd na vodi", potvrđeno j ... Detaljnije

Turisti ili dvostruki agenti, ko su Petrov i Boširov? FOTO

14.09.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Rusi označeni kao napadači na dvostrukog špijuna Sergeja Skripalja i njegovu ćerku ... Detaljnije

Putinov kritičar u teškom stanju, sumnja se da je otrovan

13.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ruski mediji tvrde da postoji mogućnost da je član grupe "Pusi rajot" Pjotr Verlizov ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.07.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.3882118.0946

CADCAD80.117580.5997

SEKSEK11.147311.2143

CHFCHF106.3684107.0086

GBPGBP130.8237131.6111

USDUSD104.6334105.2630

» Detaljnija kursna lista