Nedelja, 23.09.2018 23:53

Povezane vesti

Radnici poginuli na gradilištu "Beograda na vodi" FOTO

14.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Dva radnika poginula su jutros oko 09.30 na gradilištu "Beograd na vodi", potvrđeno j ... Detaljnije

Turisti ili dvostruki agenti, ko su Petrov i Boširov? FOTO

14.09.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Rusi označeni kao napadači na dvostrukog špijuna Sergeja Skripalja i njegovu ćerku ... Detaljnije

Putinov kritičar u teškom stanju, sumnja se da je otrovan

13.09.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ruski mediji tvrde da postoji mogućnost da je član grupe "Pusi rajot" Pjotr Verlizov ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

21.09.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.8532118.5624

CADCAD77.499377.9657

SEKSEK11.395011.4636

CHFCHF104.2764104.9040

GBPGBP132.7175133.5163

USDUSD100.0027100.6045

» Detaljnija kursna lista