Nedelja, 19.08.2018 23:39

Povezane vesti

Vučić u Sofiji dan pre samita - niz susreta

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije učestvovaće sutra na Samitu lidera EU i Zapadnog Balkana u Sofiji, ... Detaljnije

"Niko nam nije garantovao EU, ljudi više nisu ushićeni"

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Većina u Srbiji je i dalje za ulazak u EU, iako je među stanovništvom njena popularn ... Detaljnije

"Nijedan Aleksandar u Srbiji nije preživeo na vlasti"

16.05.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Aleksandar Vučić je u velikom intervjuu za Fajnenšel tajms izjavio da se njegov kabi ... Detaljnije

Šta Brisel sprema za Sofiju posle "intervencije" Rahoja?

16.05.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Agencija Beta je prenela verziju nacrta deklaracije koja će biti usvojena na samitu EU ... Detaljnije

Vučić o "planu Zapada za Kosovo": Da postoji slamka...

16.05.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Aleksandar Vučić kaže da će građane Srbije obavestiti kad bude postojal ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

17.08.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6772118.3854

CADCAD78.613979.0871

SEKSEK11.247411.3150

CHFCHF103.6895104.3135

GBPGBP131.5564132.3482

USDUSD103.4070104.0294

» Detaljnija kursna lista