Sibota, 19.01.2019 04:24

Povezane vesti

Vučić u Sofiji dan pre samita - niz susreta

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije učestvovaće sutra na Samitu lidera EU i Zapadnog Balkana u Sofiji, ... Detaljnije

"Niko nam nije garantovao EU, ljudi više nisu ushićeni"

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Većina u Srbiji je i dalje za ulazak u EU, iako je među stanovništvom njena popularn ... Detaljnije

"Nijedan Aleksandar u Srbiji nije preživeo na vlasti"

16.05.2018 00 :01 | izvor vesti (https:)

Aleksandar Vučić je u velikom intervjuu za Fajnenšel tajms izjavio da se njegov kabi ... Detaljnije

Šta Brisel sprema za Sofiju posle "intervencije" Rahoja?

16.05.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Agencija Beta je prenela verziju nacrta deklaracije koja će biti usvojena na samitu EU ... Detaljnije

Vučić o "planu Zapada za Kosovo": Da postoji slamka...

16.05.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Aleksandar Vučić kaže da će građane Srbije obavestiti kad bude postojal ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

18.01.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.0249118.7351

CADCAD78.058878.5286

SEKSEK11.487811.5570

CHFCHF104.2070104.8342

GBPGBP134.5166135.3262

USDUSD103.5942104.2176

» Detaljnija kursna lista