Nedelja, 18.02.2018 05:20

Povezane vesti

"Lider Katalonije ne zna gde se nalazi i kuda ide"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zamenica španskog premijera Soraja Saens de Santamarija ocenila je da lider oblasti Ka ... Detaljnije

U Barseloni i suze i smeh; Madrid: "Sve opcije na stolu"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zvaničnici iz španske vlade naveli su da su sve opcije na stolu kada je u pitanju kri ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.02.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.9481118.6579

CADCAD75.768076.2240

SEKSEK11.892711.9643

CHFCHF102.1195102.7341

GBPGBP132.4367133.2337

USDUSD95.288595.8619

» Detaljnija kursna lista