Četvrtak, 20.09.2018 01:11

Povezane vesti

"Lider Katalonije ne zna gde se nalazi i kuda ide"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zamenica španskog premijera Soraja Saens de Santamarija ocenila je da lider oblasti Ka ... Detaljnije

U Barseloni i suze i smeh; Madrid: "Sve opcije na stolu"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zvaničnici iz španske vlade naveli su da su sve opcije na stolu kada je u pitanju kri ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.09.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.9719118.6819

CADCAD77.920778.3897

SEKSEK11.342511.4107

CHFCHF104.7150105.3452

GBPGBP132.8363133.6357

USDUSD101.0380101.6460

» Detaljnija kursna lista