Utorak, 12.12.2017 06:42

Povezane vesti

"Lider Katalonije ne zna gde se nalazi i kuda ide"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zamenica španskog premijera Soraja Saens de Santamarija ocenila je da lider oblasti Ka ... Detaljnije

U Barseloni i suze i smeh; Madrid: "Sve opcije na stolu"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zvaničnici iz španske vlade naveli su da su sve opcije na stolu kada je u pitanju kri ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

11.12.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR119.2648119.9826

CADCAD78.811179.2853

SEKSEK11.975912.0479

CHFCHF102.0317102.6457

GBPGBP135.5898136.4058

USDUSD101.2092101.8182

» Detaljnija kursna lista