Ponedeljak, 25.06.2018 10:13

Povezane vesti

"Lider Katalonije ne zna gde se nalazi i kuda ide"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zamenica španskog premijera Soraja Saens de Santamarija ocenila je da lider oblasti Ka ... Detaljnije

U Barseloni i suze i smeh; Madrid: "Sve opcije na stolu"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zvaničnici iz španske vlade naveli su da su sve opcije na stolu kada je u pitanju kri ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

25.06.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.7531118.4617

CADCAD76.028676.4862

SEKSEK11.404711.4733

CHFCHF102.3495102.9655

GBPGBP134.0083134.8147

USDUSD101.0842101.6926

» Detaljnija kursna lista