Sibota, 21.10.2017 14:03

Povezane vesti

"Lider Katalonije ne zna gde se nalazi i kuda ide"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zamenica španskog premijera Soraja Saens de Santamarija ocenila je da lider oblasti Ka ... Detaljnije

U Barseloni i suze i smeh; Madrid: "Sve opcije na stolu"

11.10.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Zvaničnici iz španske vlade naveli su da su sve opcije na stolu kada je u pitanju kri ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

20.10.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.8313119.5465

CADCAD80.351180.8347

SEKSEK12.336912.4111

CHFCHF102.4673103.0839

GBPGBP131.7274132.5202

USDUSD100.5767101.1819

» Detaljnija kursna lista