Ponedeljak, 21.05.2018 03:15

Povezane vesti

Peru proteruje ambasadora S. Koreje zbog nuklearnih proba

13.09.2017 00 :01 | izvor vesti (www.b92.net)

Peruanske vlasti naložile su u ponedeljak ambasadoru Severne Koreje da u roku od pet d ... Detaljnije

Usvojena rezolucijao S. Koreji, evo šta Kim sme, a šta ne

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija jednoglasno usvojio rezoluciju o novim sankcijama ... Detaljnije

Situacija ozbiljna, SB UN sutra o Mjanmaru

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti UN sutra će razmotriti situaciju u Mjanmaru, odakle je izbeglo više ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

18.05.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.8354118.5446

CADCAD77.810078.2782

SEKSEK11.424311.4931

CHFCHF99.7085100.3085

GBPGBP134.8386135.6500

USDUSD99.8013100.4019

» Detaljnija kursna lista