Sibota, 23.09.2017 14:56

Povezane vesti

Peru proteruje ambasadora S. Koreje zbog nuklearnih proba

13.09.2017 00 :01 | izvor vesti (www.b92.net)

Peruanske vlasti naložile su u ponedeljak ambasadoru Severne Koreje da u roku od pet d ... Detaljnije

Usvojena rezolucijao S. Koreji, evo šta Kim sme, a šta ne

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija jednoglasno usvojio rezoluciju o novim sankcijama ... Detaljnije

Situacija ozbiljna, SB UN sutra o Mjanmaru

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti UN sutra će razmotriti situaciju u Mjanmaru, odakle je izbeglo više ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.09.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.7781119.4929

CADCAD80.647881.1332

SEKSEK12.461212.5362

CHFCHF102.6072103.2246

GBPGBP134.8525135.6641

USDUSD99.296299.8938

» Detaljnija kursna lista