Nedelja, 21.01.2018 06:38

Povezane vesti

Peru proteruje ambasadora S. Koreje zbog nuklearnih proba

13.09.2017 00 :01 | izvor vesti (www.b92.net)

Peruanske vlasti naložile su u ponedeljak ambasadoru Severne Koreje da u roku od pet d ... Detaljnije

Usvojena rezolucijao S. Koreji, evo šta Kim sme, a šta ne

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija jednoglasno usvojio rezoluciju o novim sankcijama ... Detaljnije

Situacija ozbiljna, SB UN sutra o Mjanmaru

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti UN sutra će razmotriti situaciju u Mjanmaru, odakle je izbeglo više ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.01.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.1436118.8546

CADCAD77.583278.0500

SEKSEK12.029212.1016

CHFCHF100.6334101.2390

GBPGBP133.9952134.8016

USDUSD96.318096.8976

» Detaljnija kursna lista