Ponedeljak, 20.11.2017 05:36

Povezane vesti

Peru proteruje ambasadora S. Koreje zbog nuklearnih proba

13.09.2017 00 :01 | izvor vesti (www.b92.net)

Peruanske vlasti naložile su u ponedeljak ambasadoru Severne Koreje da u roku od pet d ... Detaljnije

Usvojena rezolucijao S. Koreji, evo šta Kim sme, a šta ne

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija jednoglasno usvojio rezoluciju o novim sankcijama ... Detaljnije

Situacija ozbiljna, SB UN sutra o Mjanmaru

12.09.2017 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Savet bezbednosti UN sutra će razmotriti situaciju u Mjanmaru, odakle je izbeglo više ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

17.11.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.1225118.8333

CADCAD78.544179.0167

SEKSEK11.924811.9966

CHFCHF100.7441101.3503

GBPGBP132.3649133.1615

USDUSD100.0275100.6295

» Detaljnija kursna lista