Nedelja, 17.11.2019 13:28

VESTI DANA

Dve saobraćajke u toku noći, bez teže povređenih

08.11.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U toku noći u Beogradu su se dogodile dve saobraćajne nesreće u kojima su dve osobe lakše povređene, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.11.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1305117.8353

CADCAD80.308880.7922

SEKSEK10.988611.0548

CHFCHF107.3902108.0364

GBPGBP136.8027137.6259

USDUSD106.2601106.8995

» Detaljnija kursna lista