Nedelja, 17.11.2019 08:17

NEMAČKA

Miloševićeva deca terete bivšeg upravnika zatvora za otmicu svog oca

11.09.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Nakon smrti Mirjane Marković, njena deca Marija i Marko Milošević, nastavili su krivično gonjenje nekadašnjeg upravnika Okružnog zatvora Dragiše Blanuše.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.11.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1305117.8353

CADCAD80.308880.7922

SEKSEK10.988611.0548

CHFCHF107.3902108.0364

GBPGBP136.8027137.6259

USDUSD106.2601106.8995

» Detaljnija kursna lista