Petak, 20.09.2019 14:20

VESTI DANA

DS opet na prekretnici: Bojkot ili ne

11.09.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Demokratska stranka još nije donela odluku o bojkotu izbora, a nije izvesno ni da će se to dogoditi na sednici Glavnog odbora u subotu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.09.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.2470117.9526

CADCAD80.064980.5467

SEKSEK11.006911.0731

CHFCHF106.9674107.6112

GBPGBP130.6955131.4821

USDUSD105.9142106.5516

» Detaljnija kursna lista