Utorak, 18.06.2019 00:56

NEMAČKA

Danas žuto, od sutra već narandžasto: Vreo talas

12.06.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U narednih sedam dana, prema prognozi RHMZ, u Srbiji će biti sunčano i veoma toplo sa maksimalnom temperaturom od 33 do 37 stepeni C.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

17.06.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5728118.2804

CADCAD78.183878.6544

SEKSEK11.050911.1175

CHFCHF104.9009105.5321

GBPGBP132.0153132.8097

USDUSD104.8260105.4568

» Detaljnija kursna lista