Nedelja, 25.08.2019 04:53

NEMAČKA

Danas žuto, od sutra već narandžasto: Vreo talas

12.06.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U narednih sedam dana, prema prognozi RHMZ, u Srbiji će biti sunčano i veoma toplo sa maksimalnom temperaturom od 33 do 37 stepeni C.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

23.08.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5474118.2548

CADCAD79.704080.1836

SEKSEK10.967111.0331

CHFCHF107.7823108.4309

GBPGBP129.8292130.6106

USDUSD106.2047106.8439

» Detaljnija kursna lista