Petak, 24.05.2019 03:46

VESTI DANA

U Srbiji više nema opasnosti od poplava

15.05.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U Srbiji više nema opasnosti od poplava, kaže načelnik Uprave za vatrogasno-spasilačke jedinice i civilnu zaštitu Sektora za vanredne situacije Goran Nikolić.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

23.05.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6154118.3232

CADCAD78.457378.9295

SEKSEK10.943011.0088

CHFCHF104.5563105.1855

GBPGBP133.3055134.1077

USDUSD105.4752106.1100

» Detaljnija kursna lista