Ponedeljak, 22.07.2019 21:39

VESTI DANA

"Prošli ratni brodovi SAD, Kina bi mogla da se razljuti"

11.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Dva američka ratna broda prošla su blizu ostrva u Južnokineskom moru za koje Kina tvrdi da polaže pravo. To bi, ocenjuje Rojters, moglo da razljuti Peking u uslovima napetih odnosa između dve najveće svetske ekonomije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.07.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.3882118.0946

CADCAD80.117580.5997

SEKSEK11.147311.2143

CHFCHF106.3684107.0086

GBPGBP130.8237131.6111

USDUSD104.6334105.2630

» Detaljnija kursna lista