Četvrtak, 18.04.2019 17:41

VESTI DANA

"Prošli ratni brodovi SAD, Kina bi mogla da se razljuti"

11.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Dva američka ratna broda prošla su blizu ostrva u Južnokineskom moru za koje Kina tvrdi da polaže pravo. To bi, ocenjuje Rojters, moglo da razljuti Peking u uslovima napetih odnosa između dve najveće svetske ekonomije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

18.04.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6615118.3695

CADCAD77.983478.4528

SEKSEK11.257311.3251

CHFCHF103.0943103.7147

GBPGBP135.8678136.6854

USDUSD104.1528104.7796

» Detaljnija kursna lista