Sibota, 23.02.2019 05:40

VESTI DANA

"Prošli ratni brodovi SAD, Kina bi mogla da se razljuti"

11.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Dva američka ratna broda prošla su blizu ostrva u Južnokineskom moru za koje Kina tvrdi da polaže pravo. To bi, ocenjuje Rojters, moglo da razljuti Peking u uslovima napetih odnosa između dve najveće svetske ekonomije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.02.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.7971118.5061

CADCAD78.510578.9829

SEKSEK11.088611.1554

CHFCHF103.7495104.3739

GBPGBP135.3679136.1825

USDUSD103.9050104.5304

» Detaljnija kursna lista