Petak, 19.10.2018 20:21

NEMAČKA

Hitna pomoć: 120 poziva, tri osobe povređene u dva udesa

10.08.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Tri osobe su povređene u dve saobraćajne nesreće koje su se dogodile u Beogradu u toku noći, izjavio je saradnik za komunikacije Hitne pomoći Mirko Lutovac. On je za agenciju Tanjug rekao da su u nesreći koja se dogodila u 23.26 na mostu Gazela u smeru ka Beogradu, povređene dve muške osobe (51 i 40), od kojih je jedna zbrinuta na reanimaciji Urgentnog centra.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.10.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.1755118.8867

CADCAD78.925779.4007

SEKSEK11.411111.4797

CHFCHF103.4721104.0949

GBPGBP134.2598135.0678

USDUSD103.0930103.7134

» Detaljnija kursna lista