Sreda, 19.12.2018 05:50

NEMAČKA

Hitna pomoć: 120 poziva, tri osobe povređene u dva udesa

10.08.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Tri osobe su povređene u dve saobraćajne nesreće koje su se dogodile u Beogradu u toku noći, izjavio je saradnik za komunikacije Hitne pomoći Mirko Lutovac. On je za agenciju Tanjug rekao da su u nesreći koja se dogodila u 23.26 na mostu Gazela u smeru ka Beogradu, povređene dve muške osobe (51 i 40), od kojih je jedna zbrinuta na reanimaciji Urgentnog centra.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

18.12.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.0873118.7979

CADCAD77.704378.1719

SEKSEK11.482111.5511

CHFCHF104.8081105.4389

GBPGBP131.4271132.2181

USDUSD104.0783104.7047

» Detaljnija kursna lista