Sibota, 23.03.2019 06:54

NEMAČKA

Hitna pomoć: 120 poziva, tri osobe povređene u dva udesa

10.08.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Tri osobe su povređene u dve saobraćajne nesreće koje su se dogodile u Beogradu u toku noći, izjavio je saradnik za komunikacije Hitne pomoći Mirko Lutovac. On je za agenciju Tanjug rekao da su u nesreći koja se dogodila u 23.26 na mostu Gazela u smeru ka Beogradu, povređene dve muške osobe (51 i 40), od kojih je jedna zbrinuta na reanimaciji Urgentnog centra.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.03.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5926118.3002

CADCAD77.282277.7472

SEKSEK11.266211.3340

CHFCHF104.0919104.7183

GBPGBP135.8195136.6369

USDUSD103.3417103.9637

» Detaljnija kursna lista