Nedelja, 19.08.2018 23:38

NEMAČKA

Hitna pomoć: 120 poziva, tri osobe povređene u dva udesa

10.08.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Tri osobe su povređene u dve saobraćajne nesreće koje su se dogodile u Beogradu u toku noći, izjavio je saradnik za komunikacije Hitne pomoći Mirko Lutovac. On je za agenciju Tanjug rekao da su u nesreći koja se dogodila u 23.26 na mostu Gazela u smeru ka Beogradu, povređene dve muške osobe (51 i 40), od kojih je jedna zbrinuta na reanimaciji Urgentnog centra.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

17.08.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6772118.3854

CADCAD78.613979.0871

SEKSEK11.247411.3150

CHFCHF103.6895104.3135

GBPGBP131.5564132.3482

USDUSD103.4070104.0294

» Detaljnija kursna lista