Nedelja, 15.07.2018 21:26

VESTI DANA

Mogerini i Han: Srebrenica, najmračnija strana istorije

12.07.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Visoka predstavnica EU Federika Mogerini i evropski komesar za proširenje Johanes Han saopštili da je "genocid u Srebrenici otvorena rana u srcu Evrope". Prema njihovom zajedničkom saopštenju, pre 23 godine "ispisana je jedna od najmračnijih stranica naše istorije".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.07.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6897118.3979

CADCAD76.655877.1172

SEKSEK11.366211.4346

CHFCHF100.6927101.2987

GBPGBP132.9677133.7679

USDUSD100.9605101.5681

» Detaljnija kursna lista