Sibota, 17.11.2018 04:40

VESTI DANA

Mogerini i Han: Srebrenica, najmračnija strana istorije

12.07.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Visoka predstavnica EU Federika Mogerini i evropski komesar za proširenje Johanes Han saopštili da je "genocid u Srebrenici otvorena rana u srcu Evrope". Prema njihovom zajedničkom saopštenju, pre 23 godine "ispisana je jedna od najmračnijih stranica naše istorije".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

16.11.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.8486118.5578

CADCAD78.907779.3825

SEKSEK11.478011.5470

CHFCHF103.2401103.8615

GBPGBP133.0120133.8124

USDUSD103.8680104.4930

» Detaljnija kursna lista