Sibota, 23.02.2019 04:56

VESTI DANA

Mogerini i Han: Srebrenica, najmračnija strana istorije

12.07.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Visoka predstavnica EU Federika Mogerini i evropski komesar za proširenje Johanes Han saopštili da je "genocid u Srebrenici otvorena rana u srcu Evrope". Prema njihovom zajedničkom saopštenju, pre 23 godine "ispisana je jedna od najmračnijih stranica naše istorije".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.02.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.7971118.5061

CADCAD78.510578.9829

SEKSEK11.088611.1554

CHFCHF103.7495104.3739

GBPGBP135.3679136.1825

USDUSD103.9050104.5304

» Detaljnija kursna lista