Četvrtak, 20.09.2018 00:44

VESTI DANA

Mogerini i Han: Srebrenica, najmračnija strana istorije

12.07.2018 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Visoka predstavnica EU Federika Mogerini i evropski komesar za proširenje Johanes Han saopštili da je "genocid u Srebrenici otvorena rana u srcu Evrope". Prema njihovom zajedničkom saopštenju, pre 23 godine "ispisana je jedna od najmračnijih stranica naše istorije".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.09.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.9719118.6819

CADCAD77.920778.3897

SEKSEK11.342511.4107

CHFCHF104.7150105.3452

GBPGBP132.8363133.6357

USDUSD101.0380101.6460

» Detaljnija kursna lista