Nedelja, 19.08.2018 23:39

NEMAČKA

Vučić u Sofiji dan pre samita - niz susreta

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Srbije učestvovaće sutra na Samitu lidera EU i Zapadnog Balkana u Sofiji, a danas će imati više bilateralnih susreta u glavnom gradu Bugarske. Aleksandar Vučić u Sofiju putuje danas, gde će, kako saznaje Tanjug, tog dana učestvovati na Samitu Evropskih narodnih partija i razgovarati sa predsednikom Džozefom Dolom.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

17.08.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6772118.3854

CADCAD78.613979.0871

SEKSEK11.247411.3150

CHFCHF103.6895104.3135

GBPGBP131.5564132.3482

USDUSD103.4070104.0294

» Detaljnija kursna lista