Petak, 19.10.2018 19:52

NEMAČKA

Vučić u Sofiji dan pre samita - niz susreta

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Srbije učestvovaće sutra na Samitu lidera EU i Zapadnog Balkana u Sofiji, a danas će imati više bilateralnih susreta u glavnom gradu Bugarske. Aleksandar Vučić u Sofiju putuje danas, gde će, kako saznaje Tanjug, tog dana učestvovati na Samitu Evropskih narodnih partija i razgovarati sa predsednikom Džozefom Dolom.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.10.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.1755118.8867

CADCAD78.925779.4007

SEKSEK11.411111.4797

CHFCHF103.4721104.0949

GBPGBP134.2598135.0678

USDUSD103.0930103.7134

» Detaljnija kursna lista