Sibota, 19.01.2019 04:19

NEMAČKA

Vučić u Sofiji dan pre samita - niz susreta

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Srbije učestvovaće sutra na Samitu lidera EU i Zapadnog Balkana u Sofiji, a danas će imati više bilateralnih susreta u glavnom gradu Bugarske. Aleksandar Vučić u Sofiju putuje danas, gde će, kako saznaje Tanjug, tog dana učestvovati na Samitu Evropskih narodnih partija i razgovarati sa predsednikom Džozefom Dolom.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

18.01.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.0249118.7351

CADCAD78.058878.5286

SEKSEK11.487811.5570

CHFCHF104.2070104.8342

GBPGBP134.5166135.3262

USDUSD103.5942104.2176

» Detaljnija kursna lista