Petak, 25.05.2018 15:00

NEMAČKA

Pentagon uverava S. Koreju: Vojne vežbe rutinske

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Pentagon saopštio da je vojna vežba sa Južnom Korejom rutinska i odbrambenog karaktera, nakon što je zbog te vežbe Pjongjang otkazao sastanak s Južnom Korejom. Pukovnik Rob Mening rekao je da je cilj te vežbe da poboljša sposobnosti SAD i Južne Koreje da deluju zajedno, prenosi AP. Vežba je počela u ponedeljak i planirano je da traje do 25. maja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

25.05.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.8780118.5874

CADCAD78.023578.4931

SEKSEK11.484311.5535

CHFCHF101.4354102.0458

GBPGBP134.5332135.3428

USDUSD100.6558101.2616

» Detaljnija kursna lista