Petak, 19.10.2018 20:33

NEMAČKA

Pentagon uverava S. Koreju: Vojne vežbe rutinske

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Pentagon saopštio da je vojna vežba sa Južnom Korejom rutinska i odbrambenog karaktera, nakon što je zbog te vežbe Pjongjang otkazao sastanak s Južnom Korejom. Pukovnik Rob Mening rekao je da je cilj te vežbe da poboljša sposobnosti SAD i Južne Koreje da deluju zajedno, prenosi AP. Vežba je počela u ponedeljak i planirano je da traje do 25. maja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.10.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.1755118.8867

CADCAD78.925779.4007

SEKSEK11.411111.4797

CHFCHF103.4721104.0949

GBPGBP134.2598135.0678

USDUSD103.0930103.7134

» Detaljnija kursna lista