Sibota, 19.01.2019 04:56

NEMAČKA

Pentagon uverava S. Koreju: Vojne vežbe rutinske

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Pentagon saopštio da je vojna vežba sa Južnom Korejom rutinska i odbrambenog karaktera, nakon što je zbog te vežbe Pjongjang otkazao sastanak s Južnom Korejom. Pukovnik Rob Mening rekao je da je cilj te vežbe da poboljša sposobnosti SAD i Južne Koreje da deluju zajedno, prenosi AP. Vežba je počela u ponedeljak i planirano je da traje do 25. maja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

18.01.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.0249118.7351

CADCAD78.058878.5286

SEKSEK11.487811.5570

CHFCHF104.2070104.8342

GBPGBP134.5166135.3262

USDUSD103.5942104.2176

» Detaljnija kursna lista