Nedelja, 19.08.2018 23:40

NEMAČKA

Pentagon uverava S. Koreju: Vojne vežbe rutinske

16.05.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Pentagon saopštio da je vojna vežba sa Južnom Korejom rutinska i odbrambenog karaktera, nakon što je zbog te vežbe Pjongjang otkazao sastanak s Južnom Korejom. Pukovnik Rob Mening rekao je da je cilj te vežbe da poboljša sposobnosti SAD i Južne Koreje da deluju zajedno, prenosi AP. Vežba je počela u ponedeljak i planirano je da traje do 25. maja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

17.08.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6772118.3854

CADCAD78.613979.0871

SEKSEK11.247411.3150

CHFCHF103.6895104.3135

GBPGBP131.5564132.3482

USDUSD103.4070104.0294

» Detaljnija kursna lista