Petak, 22.03.2019 00:10

NEMAČKA

Stotine vatrogasaca gasi požar kod Sidneja

16.04.2018 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Objavi ovu vest na

Nekoliko stotina vatrogasaca gasi šumski požar koji je izbio na periferiji Sidneja gde je temperatura neuobičajeno visoka za ovo doba godine. U požaru je izgorelo 2.430 hekatara šuma dok su obližnji domovi evakuisani ali nijedna kuća nije oštećena, navele su lokalne vlasti.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

21.03.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5752118.2828

CADCAD77.372577.8381

SEKSEK11.272811.3406

CHFCHF103.8192104.4440

GBPGBP136.0194136.8380

USDUSD102.9375103.5569

» Detaljnija kursna lista