Četvrtak, 20.09.2018 00:46

NEMAČKA

Stotine vatrogasaca gasi požar kod Sidneja

16.04.2018 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Objavi ovu vest na

Nekoliko stotina vatrogasaca gasi šumski požar koji je izbio na periferiji Sidneja gde je temperatura neuobičajeno visoka za ovo doba godine. U požaru je izgorelo 2.430 hekatara šuma dok su obližnji domovi evakuisani ali nijedna kuća nije oštećena, navele su lokalne vlasti.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.09.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.9719118.6819

CADCAD77.920778.3897

SEKSEK11.342511.4107

CHFCHF104.7150105.3452

GBPGBP132.8363133.6357

USDUSD101.0380101.6460

» Detaljnija kursna lista