Nedelja, 15.07.2018 21:21

NEMAČKA

Stotine vatrogasaca gasi požar kod Sidneja

16.04.2018 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Objavi ovu vest na

Nekoliko stotina vatrogasaca gasi šumski požar koji je izbio na periferiji Sidneja gde je temperatura neuobičajeno visoka za ovo doba godine. U požaru je izgorelo 2.430 hekatara šuma dok su obližnji domovi evakuisani ali nijedna kuća nije oštećena, navele su lokalne vlasti.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.07.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6897118.3979

CADCAD76.655877.1172

SEKSEK11.366211.4346

CHFCHF100.6927101.2987

GBPGBP132.9677133.7679

USDUSD100.9605101.5681

» Detaljnija kursna lista