Petak, 14.12.2018 17:05

NEMAČKA

Stotine vatrogasaca gasi požar kod Sidneja

16.04.2018 12 :00 | izvor vesti (www.b92.net)

Objavi ovu vest na

Nekoliko stotina vatrogasaca gasi šumski požar koji je izbio na periferiji Sidneja gde je temperatura neuobičajeno visoka za ovo doba godine. U požaru je izgorelo 2.430 hekatara šuma dok su obližnji domovi evakuisani ali nijedna kuća nije oštećena, navele su lokalne vlasti.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.12.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.9813118.6913

CADCAD77.680678.1480

SEKSEK11.443611.5124

CHFCHF104.4729105.1017

GBPGBP131.1778131.9672

USDUSD103.8934104.5186

» Detaljnija kursna lista