Sibota, 25.02.2017 01:02

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

24.02.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR123.5740124.3176

CADCAD89.145989.6823

SEKSEK12.977813.0560

CHFCHF116.0101116.7083

GBPGBP146.6927147.5755

USDUSD116.7224117.4248

» Detaljnija kursna lista