Sibota, 24.02.2018 13:32

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

23.02.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.6588118.3668

CADCAD75.190975.6435

SEKSEK11.758911.8297

CHFCHF102.2586102.8740

GBPGBP133.3244134.1268

USDUSD95.587696.1628

» Detaljnija kursna lista