Sibota, 24.06.2017 06:59

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

23.06.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR121.3891122.1197

CADCAD82.247582.7425

SEKSEK12.431312.5061

CHFCHF111.9929112.6669

GBPGBP138.0520138.8828

USDUSD108.7229109.3773

» Detaljnija kursna lista