Nedelja, 22.01.2017 02:48

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

20.01.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR123.5760124.3196

CADCAD86.988587.5121

SEKSEK12.950613.0286

CHFCHF115.1472115.8402

GBPGBP142.9781143.8385

USDUSD115.6970116.3932

» Detaljnija kursna lista