Sreda, 29.03.2017 23:47

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

29.03.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR123.5799124.3237

CADCAD85.315885.8292

SEKSEK12.932213.0100

CHFCHF115.1509115.8439

GBPGBP141.8014142.6548

USDUSD114.3094114.9974

» Detaljnija kursna lista