Nedelja, 22.10.2017 10:17

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

20.10.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR118.8313119.5465

CADCAD80.351180.8347

SEKSEK12.336912.4111

CHFCHF102.4673103.0839

GBPGBP131.7274132.5202

USDUSD100.5767101.1819

» Detaljnija kursna lista