Utorak, 12.12.2017 06:40

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

11.12.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR119.2648119.9826

CADCAD78.811179.2853

SEKSEK11.975912.0479

CHFCHF102.0317102.6457

GBPGBP135.5898136.4058

USDUSD101.2092101.8182

» Detaljnija kursna lista