Sibota, 21.04.2018 15:43

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

20.04.2018

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.8261118.5351

CADCAD75.350875.8042

SEKSEK11.337811.4060

CHFCHF98.172098.7628

GBPGBP134.3819135.1907

USDUSD95.467596.0421

» Detaljnija kursna lista