Sreda, 23.08.2017 23:08

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

23.08.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR119.0352119.7516

CADCAD80.385780.8695

SEKSEK12.489112.5643

CHFCHF104.5085105.1375

GBPGBP129.7669130.5479

USDUSD101.2032101.8122

» Detaljnija kursna lista