Četvrtak, 25.05.2017 06:07

NEMAČKA

Vlada RS: Incokova izjava sramna i vrijeđa građane RS

12.01.2017 00 :00 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Vlada Republike Srpske sa gnušanjem odbacuje krajnje zlonamjernu i sramotnu izjavu visokog predstavnika u BiH Valentina Incka, kojom je doveo u vezu 9. januar - Dan Republike Srpske, i 10. april - dan uspostavljanja zloglasne fašističke tvorevine Nezavisne Države Hrvatske NDH.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

24.05.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR122.6022123.3400

CADCAD80.995181.4825

SEKSEK12.578612.6542

CHFCHF112.3039112.9797

GBPGBP142.2795143.1357

USDUSD109.6523110.3121

» Detaljnija kursna lista