Utorak, 22.10.2019 16:18

HRVATSKA

Nema otkazivanja referenduma, moguće samo odgađanje

06.02.2016 12 :02 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Nema otkazivanja referenduma, moguće samo odgađanje BANJALUKA - Republika Srpska neće odustati od referenduma o Sudu i Tužilaštvu BiH, ali je moguće odgađanje termina, rečeno nam je juče u SNSD-u i DNS-u nakon izjave Marka Pavića, predsjednika DNS-a, da za taj referendum treba jedinstvo stranaka iz RS.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.10.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.2923117.9981

CADCAD80.381280.8650

SEKSEK10.902810.9684

CHFCHF106.5519107.1931

GBPGBP136.5133137.3349

USDUSD105.1477105.7805

» Detaljnija kursna lista