Sibota, 17.08.2019 22:51

HRVATSKA

Nema otkazivanja referenduma, moguće samo odgađanje

06.02.2016 12 :02 | izvor vesti (www.cafe.ba)

Objavi ovu vest na

Nema otkazivanja referenduma, moguće samo odgađanje BANJALUKA - Republika Srpska neće odustati od referenduma o Sudu i Tužilaštvu BiH, ali je moguće odgađanje termina, rečeno nam je juče u SNSD-u i DNS-u nakon izjave Marka Pavića, predsjednika DNS-a, da za taj referendum treba jedinstvo stranaka iz RS.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

16.08.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.3878118.0942

CADCAD79.401979.8797

SEKSEK10.965111.0311

CHFCHF107.9825108.6323

GBPGBP127.9012128.6710

USDUSD105.7357106.3721

» Detaljnija kursna lista