Sreda, 19.06.2019 21:03

VESTI DANA

Vežba gađanje iz pištolja

11.03.2015 12 :05 | izvor vesti (vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Vežba gađanje iz pištoljaMaja Trajstarević (13) rođena je u Frauenfeldu, a roditelji su joj rodom iz Mokranja kod Negotina. Pohađa sedmi razred ili prvi razred sekundarne škole po švajcarskom sistemu školovanja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

19.06.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5692118.2768

CADCAD78.505178.9775

SEKSEK11.006711.0729

CHFCHF104.9538105.5854

GBPGBP131.8780132.6716

USDUSD105.0381105.6703

» Detaljnija kursna lista