Ponedeljak, 21.10.2019 22:40

VESTI DANA

Vežba gađanje iz pištolja

11.03.2015 12 :05 | izvor vesti (vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Vežba gađanje iz pištoljaMaja Trajstarević (13) rođena je u Frauenfeldu, a roditelji su joj rodom iz Mokranja kod Negotina. Pohađa sedmi razred ili prvi razred sekundarne škole po švajcarskom sistemu školovanja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

21.10.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.2771117.9829

CADCAD80.019880.5014

SEKSEK10.892110.9577

CHFCHF106.5671107.2085

GBPGBP135.5804136.3964

USDUSD105.0965105.7289

» Detaljnija kursna lista