Sibota, 23.11.2019 02:30

FRANCUSKA

Kotlić od 5.000 litara

23.08.2014 12 :04 | izvor vesti (www.vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Kotlić od 5.000 litaraDanas na Preobraženje opština Prnjavor u Republici Srpskoj slavi svoj dan i tada će se održati turistička manifestacija Kotlić za Ginisa. Turistička organizacija Prnjavora je organizator, pokrovitelj je načelnik dr Siniša Gatarić. Na prvom sajmu srpske privrede u Inzbruku početkom ove godine predstavljena je ova manifestacija uz poziv našim ljudima iz dijaspore da dođu na Preobraženje u Prnjavor gde ih čeka zanimljiv program.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

22.11.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1870117.8922

CADCAD79.691980.1715

SEKSEK11.010211.0764

CHFCHF106.5530107.1942

GBPGBP136.7569137.5799

USDUSD105.8695106.5067

» Detaljnija kursna lista