Sibota, 24.08.2019 12:26

ŠVAJCARSKA

Komšija komšiji najbliži u dobru i u zlu

23.08.2014 12 :04 | izvor vesti (www.vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Komšija komšiji najbliži u dobru i u zluKada je već mladi bračni par, 33-godišnja Vesna i 35-godišnji Svetozar Šušić iz Nikšića, ranjen na najokrutniji način, rođenjem ćerkice Sofije, čije je retko oboljenje mozga posledica surove genetske lutrije, u ovakvoj tragičnoj priči ne smeju biti sami zbog njihove, ali i sve druge bolesne dece na ovom svetu za koje medicina još nije otkrila spasonosni lek.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

23.08.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5474118.2548

CADCAD79.704080.1836

SEKSEK10.967111.0331

CHFCHF107.7823108.4309

GBPGBP129.8292130.6106

USDUSD106.2047106.8439

» Detaljnija kursna lista