Utorak, 18.06.2019 02:06

ŠVAJCARSKA

Komšija komšiji najbliži u dobru i u zlu

23.08.2014 12 :04 | izvor vesti (www.vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Komšija komšiji najbliži u dobru i u zluKada je već mladi bračni par, 33-godišnja Vesna i 35-godišnji Svetozar Šušić iz Nikšića, ranjen na najokrutniji način, rođenjem ćerkice Sofije, čije je retko oboljenje mozga posledica surove genetske lutrije, u ovakvoj tragičnoj priči ne smeju biti sami zbog njihove, ali i sve druge bolesne dece na ovom svetu za koje medicina još nije otkrila spasonosni lek.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

17.06.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.5728118.2804

CADCAD78.183878.6544

SEKSEK11.050911.1175

CHFCHF104.9009105.5321

GBPGBP132.0153132.8097

USDUSD104.8260105.4568

» Detaljnija kursna lista