Petak, 13.12.2019 08:52

ŠVAJCARSKA

Komšija komšiji najbliži u dobru i u zlu

23.08.2014 12 :04 | izvor vesti (www.vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Komšija komšiji najbliži u dobru i u zluKada je već mladi bračni par, 33-godišnja Vesna i 35-godišnji Svetozar Šušić iz Nikšića, ranjen na najokrutniji način, rođenjem ćerkice Sofije, čije je retko oboljenje mozga posledica surove genetske lutrije, u ovakvoj tragičnoj priči ne smeju biti sami zbog njihove, ali i sve druge bolesne dece na ovom svetu za koje medicina još nije otkrila spasonosni lek.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

12.12.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1785117.8837

CADCAD79.860080.3406

SEKSEK11.204611.2720

CHFCHF107.0318107.6760

GBPGBP138.9688139.8052

USDUSD105.1777105.8107

» Detaljnija kursna lista