Sreda, 20.11.2019 17:54

ŠVAJCARSKA

Još ima nade za Igora

23.08.2014 12 :04 | izvor vesti (www.vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Još ima nade za IgoraNa vrata četvoročlane porodice Pavlović u Starim Banovcima, koja je donedavno mislila da ih je najteže pogodila nevolja kada su 1995. godine morali da napuste dom u Hrvatskoj, ovih dana pokucali su zemljaci iz Norveške, Mića i Zdravka Čađan, koji su im uručili donaciju od 3.000 norveških kruna (oko 365 evra), uz želju da im ovaj prilog bar malo pomogne u izlečenju njihovog 30-godišnjeg sina Igora, za koga se jedini spas nalazi u Beču.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

20.11.2019

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.1729117.8781

CADCAD79.649880.1292

SEKSEK10.955011.0210

CHFCHF106.8121107.4549

GBPGBP136.5652137.3870

USDUSD105.8186106.4554

» Detaljnija kursna lista