Petak, 31.03.2017 01:23

AUSTRIJA

Na njih ima ko da misli

28.09.2011 12 :00 | izvor vesti (www.vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Na njih ima ko da misliKako posredstvom Redakcije "Vesti" svakog meseca redovno stiže donacija od 80 evra anonimnog donatora iz Nemačke za dvoje štićenika Humanitarnog mosta, izuzetka nema ni sada. Tako je već po ko zna koji put stiglo 40 evra za 36-godišnjeg Dejana Miloševića iz Vranja, obolelog ratnika od vijetnamskog sindroma, kao i samohranu majku, 26-godišnju Ivanu Simonović iz istog grada.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

30.03.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR123.6124124.3564

CADCAD86.183186.7017

SEKSEK12.932813.0106

CHFCHF115.2564115.9500

GBPGBP142.9872143.8478

USDUSD114.9670115.6588

» Detaljnija kursna lista