Utorak, 12.12.2017 06:40

AUSTRIJA

Na njih ima ko da misli

28.09.2011 12 :00 | izvor vesti (www.vesti-online.com)

Objavi ovu vest na

Na njih ima ko da misliKako posredstvom Redakcije "Vesti" svakog meseca redovno stiže donacija od 80 evra anonimnog donatora iz Nemačke za dvoje štićenika Humanitarnog mosta, izuzetka nema ni sada. Tako je već po ko zna koji put stiglo 40 evra za 36-godišnjeg Dejana Miloševića iz Vranja, obolelog ratnika od vijetnamskog sindroma, kao i samohranu majku, 26-godišnju Ivanu Simonović iz istog grada.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

11.12.2017

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR119.2648119.9826

CADCAD78.811179.2853

SEKSEK11.975912.0479

CHFCHF102.0317102.6457

GBPGBP135.5898136.4058

USDUSD101.2092101.8182

» Detaljnija kursna lista